اجرای لینک‌های بی‌سیم

شما اینجا هستید

اجرای لینک‌های بی‌سیم

 

اجرای لینک‌های بی‌سیم

 

یکی از ماموریتهای و تخصص های این شرکت تامین و اجرای ارتباطات بیسیم (Wireless) می باشد. این ارتباطات شامل لینک کوتاه برد درون شهری تا لینکهای برد بلند بین شهری و یا در مناطق عملیاتی و صنعتی بین دفاتر مجموعه های مختلف می باشد.اجرای ارتباطات بی سیم در فواصل طولانی نیازمند بررسی های دقیق کارشناسی توسط افراد متخصص می باشد مانند:

 

♦ امکان سنجی دقیق
♦ انجام بررسی های جغرافیایی میدانی
♦ انجام آزمایش های توپوگرافی دقیق و بررسی ویژگی‌های فیزیکی سطح زمین در فاصله دو آنتن
♦ کنترل شرایط محیط کار تجهیزات، اعم از دما رطوبت و گرد و خاک
♦ کنترل وضعیت فرکانسی موقعیت اجرا و بررسی آلودگی های فرکانسی موجود
♦ بررسی نوع سرویس مورد نظر کاربر به منظور انتخاب تجهیزات

 

متاسفانه دیده می شود در انتخاب و نصب نوع تجهیزات بدون توجه به این عوامل بعضا با انجام هزینه های گزاف نتیجه مناسب بدست نمی آید و یا به منظور صرفه جویی و انتخاب تجهیزات نا کارآمد نتیجه مطلوب حاصل نشده و با کنار گذاشتن تجهیزات مورد استفاده نیاز به صرف هزینه مجدد می باشد. البته توجه به همه عوامل ممکن و انتخاب بهترین گزینه نیازمند تخصص دقیق کارشناس در این حوزه علاوه بر کسب تجارب مختلف در پروژه های مختلف می باشد. این شرکت آمادگی دارد با بهره گیری از ظرفیت های فنی خود در دور ترین نقاط ایران خدمات فنی و مهندسی خود را به سازمانها و مجموعه های متقاضی ارائه نماید. این خدمات شامل مشاوره ، امکان سنجی ، تامین تجهیزات بی سیم، تامین و اجرای دکل و نصب و راه اندازی لینک ارتباطی می باشد.

درباره موج نو

شرکت ایده‌ پردازان موج‌ نو با هدف پیاده‌ سازی ایده‌های نو و پرورش این ایده‌ها  در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردیده  و همواره سعی شده است در همین راستا حرکت گردد. این شرکت از سال ۱۳۸۴ بطور تخصصی در حوزه خدمات مخابراتی و اینترنتی فعالیت نموده و از سال ۱۳۸۵ با دریافت مجوز تأسیس ISP بطور رسمی در این زمینه فعالیت نموده است.

این شرکت در حال حاضر عضو کنسرسیوم IranFCP ، شرکت ارتباطات ثابت پارسیان بعنوان دارنده پروانه FCP و نمایندگی تهران به شماره ۲۱۲۰۰۱ این شرکت می باشد.

مجوز ها و پروانه ها

       

                     

             mporg_ir_3_0.png   

 

اطلاعات تماس

  • آدرس: تهران، خیابان طالقانی ، بین خیابان ولیعصر(عج) و حافظ ، شماره ۴۰۸ طبقه چهارم ، واحد ۲
  • تلفن: ۸۱۰۰ ۵۲ ۳۳ و 33518065 و 33518188 و 33518155
  • ۶۱ ۸۸۹۲۸۷۵۹ 
  • ایمیل: info@mojeno.net
  •  شرایط خدمات