ارتباط با کارشناس

شما اینجا هستید

در صورتیکه در خصوص نصب آنتن و یا دریافت سرویس اینترنت با مشکل فنی مواجه هستید می توانید شرح مشکل خود را به آدرس Tech@mojeno.net ارسال و در صورت تمایل به برقراری ارتباط تلفنی با شماره مرکز تماس موج نو ۳۳۵۲۸۱۰۰ داخلی ۱ تماس حاصل فرمایید.

ضمنا توصیه می گردد نرم افزار های کمکی از راه دور مانند TeamViewer و یا Ammyy را که به کارشناسان شرکت جهت رفع مشکلات شما مورد نیاز می گردد را دانلود و نصب فرمایید.

کاربران فعلی شرکت در صورت بروز مشکل در سرویس ها لطفا از بخش افزودن درخواست پشتیبانی با گذاشتن تیکت مشکلات خود را با همکاران فنی ما پیگیری فرمایند و پاسخ درخواست های خود را از همان بخش دریافت نمایند. توجه فرمایید به منظور گذاشتن تیکت پشتیبانی باید حتما در سایت ثبت نام کرده و با نام کاربری و رمز عبور خود وارد شوید تا امکان ثبت تیکت را داشته باشید.

توجه نمایید این نام کاربری و رمز عبور مطلقا با نام کاربری (اکانت) اینترنت شما ارتباطی ندارد و به منظور خرید از فروشگاه سایت و یا ثبت تیکت مورد استفاده قرار می گیرد و با نام کاربری (اکانت) اینترنت نمی توانید به این بخش وارد شوید.

درباره موج نو

شرکت ایده‌ پردازان موج‌ نو با هدف پیاده‌ سازی ایده‌های نو و پرورش این ایده‌ها  در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردیده  و همواره سعی شده است در همین راستا حرکت گردد. این شرکت از سال ۱۳۸۴ بطور تخصصی در حوزه خدمات مخابراتی و اینترنتی فعالیت نموده و از سال ۱۳۸۵ با دریافت مجوز تأسیس ISP بطور رسمی در این زمینه فعالیت نموده است. این شرکت در حال حاضر عضو کنسرسیوم IranFCP یعنی شرکت ارتباطات ثابت پارسیان بعنوان دارنده پروانه FCP می باشد.

مجوز ها و پروانه ها

       

                     

             mporg_ir_3_0.png   

 

اطلاعات تماس

  • آدرس: تهران، خیابان طالقانی ، بین خیابان ولیعصر(عج) و حافظ ، شماره ۴۰۸ طبقه چهارم ، واحد ۲
  • تلفن: ۸۱۰۰ ۵۲ ۳۳ و
  • ۶۱ ۸۸۹۲۸۷۵۹
  • ایمیل: info@mojeno.net
  •  شرایط خدمات