راهنمای دریافت سرویس

شما اینجا هستید

تکمیل و ارائه مدارک مورد نیاز

 

♦ فرم اطلاعات کاربری تکمیل شده توسط متقاضی
♦ تصویر پشت و روی کارت ملی
♦ تصویر قبض تلفن و یا کپی از قبوض دیگر بنام متقاضی

 

در صورتیکه متقاضی نصب سرویس توسط شرکت هستید،  مدارک فوق را تکمیل کرده و پس از نصب سرویس توسط کارشناسان شرکت به آنان تحویل دهید و یا به آدرس Docs@mojeno.net ارسال بنمایید. متقضیان محترم لطفا هزینه نصب سرویس را قبل از اعزام کارشناس در وجه شرکت پرداخت نموده و یا بصورت نقدی یا واریز به کارت با کارشناس اعزامی تسویه نمایید. توجه نمایید پس از ثبت درخواست نصب سرویس و یا پرداخت هزینه نصب  حداکثر طی ۷۲ ساعت (غیر از روز های تعطیل) کارشناس نصب شرکت، با هماهنگی قبلی در محل حضور یافته و سرویس مورد نظر به کاربر تحویل داده می شود. بدیهی است در صورت عدم حصول سیگنال مناسب و عدم امکان ارائه سرویس هزینه نصب به متقاضی مسترد خواهد شد و فقط مبلغ امکان سنجی از خریدار دریافت می گردد. همکاران این شرکت در ازای دریافت هزینه کارشناسی بهترین سیگنال موجود در منطقه را شناسایی و به مشترک اعلام می نمایند. ولی در صورت نصب موفق و تامین سرویس توسط شرکت، هزینه تجهیزات مصرفی ، شارژ دوره اول به انضمام هزینه کابل کشی در محل از مشترک اخذ می گردد.

در صورتیکه متقاضی خود مایل به نصب سرویس بوده و یا مایل به نصب آن توسط نصاب مورد نظر خود باشد، می بایست ابتدا با شرکت تماس حاصل نموده و ضمن تماس با واحد فنی مشخصات سیگنال دریافتی را گزارش دهد. در صورت تایید واحد فنی اجازه اتصال به شبکه صادر می گردد. در این مرحله واحد فنی مجددا شرایط فنی بستر ارتباطی را کنترل نموده و در صورت تایید، واحد فروش یک نام کاربری موقت بر اساس سرویس درخواستی در اختیار کاربر قرار می دهد. این نام کاربری به مدت ۲۴ ساعت فعال بوده و متقاضی می‌بایست در صورت تمایل به ادامه استفاده از سرویس، قبل از پایان این زمان، ضمن تماس با موج نو و ارسال مدارک و پرداخت هزینه های مربوطه، نسبت به دائمی نمودن نام کاربری خود اقدام نماید. در غیر این صورت در پایان این مدت نام کاربری بصورت خودکار غیر فعال می گردد.
واحد‌های جدید مجتمع های مسکونی ای که تجهیزات مرکزی در آن محل نصب و در حال کار می باشد، می توانند تنها با تماس تلفنی با بخش فروش شرکت نسبت ارسال مدارک و فعالسازی لینک خود اقدام نمایند.

موکدا توصیه می‌گردد شرایط خدمات را مطالعه نمایید.

درباره موج نو

شرکت ایده‌ پردازان موج‌ نو با هدف پیاده‌ سازی ایده‌های نو و پرورش این ایده‌ها  در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردیده  و همواره سعی شده است در همین راستا حرکت گردد. این شرکت از سال ۱۳۸۴ بطور تخصصی در حوزه خدمات مخابراتی و اینترنتی فعالیت نموده و از سال ۱۳۸۵ با دریافت مجوز تأسیس ISP بطور رسمی در این زمینه فعالیت نموده است.

این شرکت در حال حاضر عضو کنسرسیوم IranFCP ، شرکت ارتباطات ثابت پارسیان بعنوان دارنده پروانه FCP و نمایندگی تهران به شماره ۲۱۲۰۰۱ این شرکت می باشد.

مجوز ها و پروانه ها

       

                     

             mporg_ir_3_0.png   

 

اطلاعات تماس

  • آدرس: تهران، خیابان طالقانی ، بین خیابان ولیعصر(عج) و حافظ ، شماره ۴۰۸ طبقه چهارم ، واحد ۲
  • تلفن: ۸۱۰۰ ۵۲ ۳۳ و 33518065 و 33518188 و 33518155
  • ۶۱ ۸۸۹۲۸۷۵۹ 
  • ایمیل: info@mojeno.net
  •  شرایط خدمات