سوالات متداول

شما اینجا هستید

محدوده پوشش سرویس بیسیم کجاست؟

محدوده پوشش شرکت در حال حاضر کل سطح شهر تهران می باشد و البته در غرب و جنوب، بخشی از حوالی تهران نیز در محدوده پوشش این شرکت قرار دارد. متقاضیان محترم توجه فرمایند امکان دریافت سرویس اینترنت نیازمند شرایط مناسب فنی شامل دید مستقیم، قدرت دریافت مناسب، عدم وجود نویز های مخرب در منطقه و … می باشد. لذا اعلام قطعی امکان دریافت سرویس مستلزم حضور کارشناسان نصب این شرکت در محل متقاضی و بررسی در موقعیت می باشد. در صورت امکان نصب انجام گرفته و در صورت عدم دریافت سرویس با شرایط بسیار خوب سرویس بدون دریافت هزینه جمع آوری می گردد.

Tehran-mojeno

کلیه کاربران با تجهیزات بیسیم برد متوسط و بلند و یا کاربران سازمانی و متقاضی پهنای باند اختصاصی روی بستر ها و تجهیزات نقطه به نقطه محدودیتی در محدوده تحت پوشش ندارند و با توجه به بکار گیری تجهیزات پر قدرت نقطه به نقطه و سایت های متعدد شرکت می توانند از این سرویس ها استفاده نمایند.

 

آیا شما سرویس ADSL هم ارائه می نمایید؟

سرویس ADSL مستقر در مراکز مخابراتی ، جزو خدمات شرکت نمی باشد. اما کاربران متقاضی مستقر در مجتمع های مسکونی و یا اداری-تجاری می توانند از سرویس آنتن مرکزی که در محل ساختمان مرکزی آنان نصب می گردد استفاده نمایند. ضمنا این شرکت تسهیلات نصب و راه اندازی رایگان تجهیزات مرکزی را در صورت حصول حد نصاب متقاضیان ارائه می نماید.

 

در چه مناطق مخابراتی می توانم از سرویس  ADSL موج نو استفده کنم؟

همانطور که قبلا نیز بیان شد سرویس ADSL مستقر در مراکز مخابراتی ، جزو خدمات شرکت نمی باشد. اما کاربران متقاضی مستقر در مجتمع های مسکونی و یا اداری-تجاری می توانند از سرویس آنتن مرکزی که در محل ساختمان مرکزی آنان نصب می گردد استفاده نمایند.

 

تجهیزات مورد نیاز سرویس بیسیم چیست؟

تجهیزات مورد نیاز سرویس بیسیم با توجه به فاصله و پهنای باند مورد نیاز متفاوت می باشد. اما در محدوده سایتهای شرکت تجهیزات مورد نیاز از نوعی هستند که هزینه بسیار کمی داشته و در صورتی که کاربران در فواصل طولانی تر و یا متقاضی پهنای باند اختصاصی با حجم بالا هستند نیازمند تجهیزات قوی تری هستند که تیم فنی پس بررسی موقعیت و امکان سنجی، مشخصات تجهیزات مورد نیاز را اعلام می نماید.

 

تست رایگان سرویس بیسیم چگونه است؟

متقاضیان جدید سرویس های بیسیم ، اگر در محدوده پوشش شرکت قرار دارند و آنتن های بیسیم شرکت را توسط گیرنده های خود شناسایی می کنند می توانند با یک تماس تلفنی با شرکت، و اعلام آدرس دسترسی کارت بیسیم (MAC Address) خود به بخش فروش ، نام کاربری و رمز عبور موقت دریافت نموده و سرویس شرکت را بطور رایگان تست نمایند. کاربرانی که در نصب سرویس مشکل دارند می توانند از مشاوره رایگان شرکت جهت نصب و راه اندازی سرویس استفاده نمایند.

 

تفاوت پهنای باند اینترنت اختصاصی با سرویس اینترنت پر سرعت چیست؟

سرویس اینترنت پر سرعت غالبا مناسب سازمانها و شرکتهای بزرگ بوده و در این شرایط شرکت در تمامی لحظات دریافت پهنای باند با سرعت مورد نظر کاربر را ضمانت نموده و این سرویس معمولا مناسب مجموعه ها و سازمانهای بزرگی است که حجم پهنای باند بالایی در یافت می نمایند و آنرا در مجموعه خود به کاربران دیگر توزیع می نمایند.

 

یک سازمان یا یک اداره و متقاضی پهنای باند هستیم چه روش‌هایی امکان پذیر می باشد؟

اگر در محدوده شهر تهران هستید در اکثر نقاط تهران پوشش بیسیم از طریق لینک های Point-to-Point مقدور بوده و بر اساس نیاز مشترک یکی از انواع تجهیزات انتخاب می گردند. اگر در خارج از محدوده شهر تهران حضور دارید با استفاده از سرویس ترانزیت مخابراتی می توان در تمامی نقاط کشور دریافت کننده پهنای باند باشید.

 

سرویس های پهنای باند اختصاصی و اشتراکی چگونه قابل ارائه می باشند؟

اصلی ترین روش این شرکت تامین اینترنت از طریق بستر بیسیم یا wireless WIFI می باشد ولی کاربران ترانزیت مخابراتی هم می توانند از سرویس های پهنای باند اختصاصی و اشتراکی استفاده نمایند. 

 

چرا با اینکه شارژ آنلاین انجام داده ام هنوز صفحه اتمام اعتبار نمایش داده می شود؟

اگر صفحه اتمام اعتبار برای شما نمایش داده شده در حالی که شما واریز وجه انجام داده اید پس از شارژ آنلاین حتماً مجدداً به سیستم متصل شوید و یا آنتن گیرنده خود را خاموش و سپس روشن نمایید.

 

مجددا به سیستم متصل شده ام اما هنوز صفحه اتمام اعتبار نمایش داده می شود؟

در مورد صفحاتی که یکبار پیام اتمام شارژ برای شما نمایش داده شده است حتما با زدن کلید Ctrl+F5 صفحه را بازخوانی نمایید.

 

چرا با اینکه فرآیند شارژ آنلاین نا موفق انجام شده و اعتباری اضافه نشده اما از حسابم مبلغی کسر شده؟

این مشکل نادری است که بعضا اتفاق می افتد. این مشکل مربوط به شبکه بانکی بوده و شرکتها اساسا هیچگونه دسترسی به آن ندارند ، ولی در موارد نادر بروز این مشکل پس از چند روز سیستم بانکی وجه را به شما ارجاع می دهد. بین 3 الی 7 روز پس از تراکنش نا موفق که وجه آن به حساب شما مسترد نشده است حتما با مرکز تماس بانک جهت استرداد وجه تماس بگیریدو توصیه می گردد جهت اطمینان از عدم واریز وجه به حساب شرکت قبل از تماس با بانک مجددا با شرکت واریزی خود را کنترل نمایید.

 

چرا با اینکه فرآیند واریز به حساب شرکت موفق انجام شده اعتباری برای من اضافه نشده؟

توجه نمایید اگر برای واریز از روش واریز وجه اعم از بانکی یا کارت به کارت استفاده می نمایید حتما مبلغ واریز و شماره پیگیری و 4 رقم آخر کارت خود را به شرکت اطلاع دهید تا سرویس مورد نظر و یا اعتبار درخواستی برای شما ثبت شود. لذا توجه شود واریز وجه به معنای دریافت اعتبار نبوده و کاربران محترم ضرورتا پس از واریز باید با شرکت تماس بگیرند. همچنین با توجه به اینکه فرآیند پرداخت غیر آنلاین مکانیزه نبوده و همکاران فنی برای ثبت اعتبار باید حتما تاییدیه از واحد مالی دریافت کنند خواهشمند است واریز های خود را تا قبل از ساعت 17 و اتمام زمان شرکت انجام داده و به شرکت اطلاع دهید. مجددا تاکید می گردد شارژ آنلاین از این قاعده مستثنی بوده و کاملا مکانیزه بوده و در هر ساعت شبانه روز قابل انجام بوده و بلافاصله پس از تکمیل فرآیند خرید ، سرویس در اختیار خریدار قرار می گیرد.

درباره موج نو

شرکت ایده‌ پردازان موج‌ نو با هدف پیاده‌ سازی ایده‌های نو و پرورش این ایده‌ها  در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردیده  و همواره سعی شده است در همین راستا حرکت گردد. این شرکت از سال ۱۳۸۴ بطور تخصصی در حوزه خدمات مخابراتی و اینترنتی فعالیت نموده و از سال ۱۳۸۵ با دریافت مجوز تأسیس ISP بطور رسمی در این زمینه فعالیت نموده است.

این شرکت در حال حاضر عضو کنسرسیوم IranFCP ، شرکت ارتباطات ثابت پارسیان بعنوان دارنده پروانه FCP و نمایندگی تهران به شماره ۲۱۲۰۰۱ این شرکت می باشد.

مجوز ها و پروانه ها

       

                     

             mporg_ir_3_0.png   

 

اطلاعات تماس

  • آدرس: تهران، خیابان طالقانی ، بین خیابان ولیعصر(عج) و حافظ ، شماره ۴۰۸ طبقه چهارم ، واحد ۲
  • تلفن: ۸۱۰۰ ۵۲ ۳۳ و 33518065 و 33518188 و 33518155
  • ۶۱ ۸۸۹۲۸۷۵۹ 
  • ایمیل: info@mojeno.net
  •  شرایط خدمات