پریز هوشمند

شما اینجا هستید

پریز هوشمند

پریز هوشمند

 

شرکت موج نو اقدام به تامین و فروش یک ابزار هوشمند جدید از دنیای فناوری نموده است که می تواند جهت مدیریت کلیه وسایل برقی و الکتریکی از راه دور مورد استفاده قرار بگیرد.کافیست یک سیم کارت در این پریز نصب نمایید تا بتوانید بوسیله یک موبایل از هر مکانی آنرا مدیریت نمایید و وسایل الکتریکی متصل به آنرا خاموش روشن نمایید.

 

معرفی دستگاه :

به کمک این دستگاه شما می توانید با در دست داشتن یک گوشی موبایل ساده و با ارسال یک پیامک کلیه وسایل برقی و الکتریکی خود را از راه دور ، کنترل و یا خاموش و روشن نمایید. این دستگاه با دریافت یک پیامک از شماره موبایل شما  (شماره مدیر) که در آن تعیین شده است دستور العمل خاصی را انجام می دهد مانند خاموش روشن کردن وسایل الکتریکی متصل. و یا گزارش خاصی را به شما می دهد مانند وصل بودن یا قطع بودن خروجی دستگاه (آیا وسیله الکتریکی متصل روشن است و یا خاموش). همچنین این ابزار دمای محیطی که دستگاه در آن قرار گرفته است را گزارش نموده که جهت کنترل و خاموش و روشن نمودن وسایل سرمایشی و یا گرمایشی کاربرد دارد. همچنین این ابزار قطع و وصلی برق ورودی را نیز گزارش می کند. این دستگاه مجهز به یک سنسور دماسنج است که همانگونه که گفته شد توسط فرامین مخصوص در دمای خاص عمل نموده و یا به شماره مدیر گزارش می دهد. ضمنا با تنظیم زمان در این دستگاه می توانید انجام عمل خاصی را به دستگاه در ساعات مشخص فرمان دهید.جهت خریداری این محصول می توانید به فروشگاه اینترنتی ونتینو مراجعه فرمایید.

فیلم عملکرد دستگاه     خرید پریز موبایلی هوشمند

 

قابلیت های دستگاه :

♦ گزارش قطعی و وصلی منبع برق ورودی

♦ گزارش قطعی و وصلی برق خروجی

♦ دارای حسگر دماسنج 

♦ گزارش دمای محیطی که دستگاه در آن قرار گرفته است به کمک سنسور دما سنج  روی دستگاه

♦ امکان تنظیم تاریخ و ساعت دستگاه و انجام عملیات مشخص در زمانهای معین شده (فقط در برخی از مدل ها)

♦ تعریف شماره مدیر جهت کنترل دستگاه

♦ تعریف شماره های خانواده جهت توسعه دسترسی به اطرافیان

♦ امکان اختصاص رمز به دستگاه جهت انجام عملیات درخواستی صرفا با دریافت رمز

♦ قطع و وصل خروجی دستگاه با ارسال فرمان قطع و وصل

♦ قطع و وصل خروجی دستگاه با تنظیم زمان و تاریخ و حتی بصورت دوره ای (فقط در برخی از مدل ها)

♦ قطع و وصل خروجی دستگاه با تنظیم دما حداقل و حداکثر

♦ به همراه برنامه تحت اندروید جهت سهولت استفاده از دستگاه با امکان تعریف دستگاه های متعدد

 

 

 

راهنمای مختصر نصب دستگاه :

 

socket sim

 

 

 

 

 

۱- ابتدا سنسور دما و سیم کارت را در شیار کناری مطابق شکل قرارداده و سپس آنرا به برق وصل نمایید

        * هرگز در حالت روشن سیم کارت را وارد و یا خارج ننمایید.

۲- ۱۵ ثانیه منتظر باشید تا چراغ سبز وضعیت (CTATYC) روشن شود.

۳- چشمک زدن چراغ قرمز در هر ۱ ثانیه به معنای جستجو جهت اتصال به شبکه موبایل است و اگر متصل شود این چراغ کند تر حدودا در هر پنج ثانیه ۳ بار چشمک می زند. فقط توجه کنید سیم کارت در حالتی باشد که نیاز به ورود PIN Code ندارد.

۴- فشردن کلید روی دستگاه، برق خروجی را روشن می کند و روشن بودن چراغ سبز رنگ (Выход) نشانگر آنست. اگر این کلید را فشار داده و نگهدارید تا صدای سوت دستگاه را پنج بار بشنوید تنظیمات دستگاه به حالت کارخانه بر میگردد.

۵- برای اولین بار پیامک "#00#" را برای دستگاه ارسال نمایید. شماره موبایل فرستنده این پیامک، از این پس مدیر دستگاه خواهد بود. ارسال رمز عبور ۱۲۳۴ توسط دستگاه بمعنای تایید انجام عملیات می باشد.

۶- حتما با پیامک کد فرمان #۰۴# رمز دستگاه را تغییر دهید. بعنوان نمونه پیامک "#04#1234#8888#"رمز دستگاه را از مقدار پیشفرض "1234" به ""8888 تغییر می دهد.

۷- حتما پیامک "#11#1#" را به دستگاه ارسال کنید تا کلیه تغییرات در خروجی برق دستگاه را گزارش دهد.

۸- ارسال کد فرمان "#01#" به دستگاه، خروجی برق را وصل می کند.مانند #۰۱#۱۲۳۴# (اگر رمز پیشفرض تغییری نکرده  باشد) که باعث روشن شدن وسیله الکتریکی متصل به دستگاه می شود.مدیر نباید رمز را ارسال کند و فقط "#01#" را ارسال کند تا برق خروجی وصل شود. دستگاه پیام تایید عملیات ارسال می کند.

۹- ارسال کد فرمان "#02#" به دستگاه، خروجی برق را قطع می کند. مانند #۰۲#۱۲۳۴# (اگر رمز پیشفرض تغییری نکرده  باشد) که باعث خاموش شدن وسیله الکتریکی متصل به دستگاه می شود.مدیر نباید رمز را ارسال کند و فقط "#02#" را ارسال کند تا برق خروجی قطع شود. دستگاه پیام تایید عملیات ارسال می کند.

۱۰- ارسال کد فرمان "#07#" به دستگاه، گزارش خروجی برق،دماو یا زمانبندی را بر می گرداند. توجه گردد این فرمان مختص مدیر بوده و نباید رمز را ارسال کند و فقط "#07#" را ارسال کند تا گزارش ها به فرستنده بر گردانده شود. کاربران با ارسال فرمانی مانند #000#1234# (اگر رمز پیشفرض تغییری نکرده  باشد) می توانند فقط گزارش وضعیت خروجی برق دستگاه را بگیرند.

۱۱- ارسال پیامک نمونه"#153#15091918342#" به دستگاه، تاریخ ۲۰۱۵/۰۹/۱۹ و ساعت ۱۸:۳۴ و روز دوم هفته در ایام میلادی یعنی سه شنبه (شروع هفته از دوشنبه) را روی دستگاه شما تنظیم می نماید.  فرمول : #153#YYMMDDHHmmN#  

   YY: سال     MM: ماه    DD: روز    HH: ساعت    mm: دقیقه    N: چندمین روز هفته   

۱۲- عملیات قطع و وصل برق خروجی (۸و۹) و دریافت گزارش وضعیت (۱۰) و همچنین تنظیم ساعت و تاریخ(۱۱) در نرم افزار اندرویدی تولید شده توسط این شرکت نیز قابل انجام می باشد. فقط توجه فرمایید حتما عملیات های ۵و۶ و ۷ را قبل از نصب نرم افزار انجام دهید.

۱۳- سایر قابلیتها و توانایی های دستگاه، که همگی توسط فرامین پیامکی قابل تنظیم و اجرا می باشد در قالب یک فایل PDF می باشد که برای خریداران دستگاه ارسال می گردد.

۱۴- همچنین یک نرم افزار اندرویدی توسط این شرکت تهیه شده است که توسط آن می توان فرامین اصلی شامل خاموش کردن ، روشن کردن و دریافت گزارش وضعیت از دستگاه  را انجام داد. سایر قابلیت ها و توانایی های دستگاه در قالب فایل PDF بالا شرح داده شده و توسط فرامین پیامکی قابل انجام می باشد.جهت رفاه حال خریداران محترم این نرم افزار تهیه گردیده است اما ممکن است بعلت اختلالات موجود در شبکه های موبایل بعضا ارسال پیامک ها و دریافت آنها با مشکل مواجه گردد که این موضوع باعث اختلال در عملکرد دستگاه می گردد. لذا در صورت مشاهده این امر کلیه عملیات مربوطه را توسط فرامین پیامکی که کاملا شرح داده شده است انجام دهید. 

درباره موج نو

شرکت ایده‌ پردازان موج‌ نو با هدف پیاده‌ سازی ایده‌های نو و پرورش این ایده‌ها  در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردیده  و همواره سعی شده است در همین راستا حرکت گردد. این شرکت از سال ۱۳۸۴ بطور تخصصی در حوزه خدمات مخابراتی و اینترنتی فعالیت نموده و از سال ۱۳۸۵ با دریافت مجوز تأسیس ISP بطور رسمی در این زمینه فعالیت نموده است.

این شرکت در حال حاضر عضو کنسرسیوم IranFCP ، شرکت ارتباطات ثابت پارسیان بعنوان دارنده پروانه FCP و نمایندگی تهران به شماره ۲۱۲۰۰۱ این شرکت می باشد.

مجوز ها و پروانه ها

       

                     

             mporg_ir_3_0.png   

 

اطلاعات تماس

  • آدرس: تهران، خیابان طالقانی ، بین خیابان ولیعصر(عج) و حافظ ، شماره ۴۰۸ طبقه چهارم ، واحد ۲
  • تلفن: ۸۱۰۰ ۵۲ ۳۳ و 33518065 و 33518188 و 33518155
  • ۶۱ ۸۸۹۲۸۷۵۹ 
  • ایمیل: info@mojeno.net
  •  شرایط خدمات